Firma EFOS působí na trhu od roku 1997.

Jsme firma, která poskytuje komplexní řešení a široké spektrum služeb v oblasti IT technologií, software a hardwarového zařízení.

Poskytujeme především ucelená kompletní řešení produktů a služeb v oblasti IT s vysokou přidanou hodnotou pro zákazníky a partnery.
Vysokou kvalitu těchto řešení jsme schopni poskytovat zejména díky kvalitnímu týmu našich odborníků s nadstandardní úrovní znalostí, díky dlouhodobým zkušenostem v oboru, profesionálnímu přístupu, a také díky přímé spolupráci s předními celosvětově uznávanými výrobci.

14pokladna

účetní software a firemní řešení

ÚČETNICTVÍ, DAŇOVÁ EVIDENCE, MZDOVÉ AGENDY, FAKTURACE, OBJEDNÁVKY, NABÍDKY, SKLAD, MALOOBCHODNÍ POKLADNY, RESTAURAČNÍ POKLADNY, ELEKTRONICKÁ KOMUNIKACE S ÚŘADY, ADRESY A KONTAKTY, CRM, EVIDENCE MAJETKU, EVIDENCE OBALÚ, DAŇ Z PŘÍJMÚ, DAŇ Z PŘIDANÉ HODNOTY, SMLOUVY, BANKOVNÍ VÝPISY, PŘÍKAZY K ÚHRADĚ, EVIDENCE POŠTY, OPRAVY A REKLAMACE, GRAFICKÉ ANALÝZY, DAŇOVÉ OPTIMALIZACE

zabezpečovací a kamerové systémy

ZABEZPEČOVACÍ SYSTÉMY, ZABEZPEČENÍ, ZABEZPEČOVÁNÍ, ALARM, ČÍDLA, ZABEZPEČOVÁKY, ZAJIŠTĚNÍ, EZS, KAMEROVÉ SYSTÉMY, IP KAMERY, JABLOTRON